Jojobet Giriş Sorunu ve Canlı Destek Şikayetleri

Savoybetting

Jojobet sitesinin bilgileri incelenmeye alındığında 2015 senesinden bu yana hizmet veren bir site olduğu ve Zorya Luhansk futbol takımının resmi sponsoru olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda site içerisinde yer alan bilgilerden bu sitenin lisanslı bir şekilde hizmet verdiği de görülmekte. Özellikle giriş ve çeşitli durumların araştırılması için iletişim durumunun oldukça önemli olmasından kaynaklı olarak Jojobet giriş sorunu ve canlı destek şikayetleri var mı diye site hakkında meraklar oluşabiliyor. Ancak bu sitede bu gibi durumlara yer olmadığını söyleyebiliyoruz. BTK tarafından getirilmekte olan giriş engelleri oldukça güzel bir şekilde geri döndürülürken iletişim birimlerinde de herhangi bir sorun bulunmuyor.

Jojobet Girişlerde Neden Sorun Yaşıyorum

Jojobet girişlerde neden sorun yaşıyorum sorusu tamamen kişisel kaynaklı site tarafından bulunmayan bir problem olarak söylenebilir ilk olarak. Bu sorunları yaşayan kişilerin öncelikli olarak dikkat etmesi gereken nokta sitenin isim durumudur. Bilindiği üzere BTK tarafından sitelerin neredeyse tümüne erişim engelleri getiriliyor ve bu erişim engellerinden kurtulmak için de yeni giriş adresi adlı yöntem kullanılıyor. Bu yöntem bu site tarafından da kullanılmış ve sitenin yeni adresinin bilinmesi ile problemlerin ortadan kaldırıldığını görebiliyoruz.

Jojobet Müşteri Hizmetleri Şikayetleri

Müşteri hizmetleri kapsamında sitede pek çok servisin bulunduğunu da görebilmek mümkün. İlk olarak bakıldığında canlı destek hattı ile en alt sağ tarafta karşılaşıyoruz. Bunun haricinde bir de e posta adresleri site içerisindeki iletişim adlı sekmesinde konumlandırılmış. Aynı zamanda bir de Jojobet müşteri hizmetleri şikayetleri bulunmayan bir site de diyebiliyoruz. Çünkü bütün hizmetler 7/24 şeklinde hizmet vermekle görevli olarak karşımıza çıkmakta.

Jojobet Sms Gönderimi Şikayetleri

Bu sitenin içerisinde yer alan işlem seçeneklerinden bir tanesi de üyelik işlemleridir. Bu üyelik işlemlerinde müşterilerden başvuru formu kapsamında bazı iletişim bilgileri de istenebiliyor. Bu istenilen iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesi o sitenin güvenilirliği açısından oldukça önemli. Sms gönderimleri de dolayısıyla site tarafından oluşabiliyor ancak bunlar sık sık yapılıp rahatsızlık düzeyine getirilmediğinden Jojobet sms gönderimi şikayetleri bulunmuyor diyebiliyoruz.